Rekrutacja do szkoły ponadpodstawowej

OFERTA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH 2023/2024

* Poradnik Ósmoklasisty * Oferta edukacyjna * Regulamin rekrutacji * Terminy rekrutacji.

Wydział Edukacji Starostwa Powiatowego w Kościerzynie przygotuje dla absolwentów szkół podstawowych Informator edukacyjny na rok szkolny 2023/2024 o szkołach ponadpodstawowych Powiatu Kościerskiego. Uczniowie znajdą w nim szczegółowe informacje opisujące kierunki kształcenia, a także pozalekcyjne formy aktywności szkół i informacje o możliwościach, jakie daje ukończenie wybranej szkoły ponadpodstawowej.

Wydział Edukacji Starostwa Powiatowego w Kościerzynie udostępni link do informacji dotyczących rekrutacji na rok szkolny 2023/2024 do szkół ponadpodstawowych dla których organem prowadzącym jest powiat kościerski:

MIEJSCE NA LINK z informacjami Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Kościerzynie!!!

FILM PREZENTUJĄCY OFERTĘ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W POWIECIE KOŚCIERSKIM w 2023 r.

SCHEMAT SYSTEMU EDUKACJI W POLSCE

plik pdf